Świąteczne filmy - co oglądać w sœięta?

Któż z nas nie lubi świątecznego klimatu i wspólnego oglądania filmów opowiadających o Bożym Narodzeniu. W serwisach VOD nie brakuje tytułów pasujących do nadchodzącego Christmas time. Zastanawiasz się co znajdziesz na Netflix, HBO Max oraz Disney+? Zapraszamy do lektury, poznaj nasze propozycje.

Filmy świąteczne na Netflix – co oglądać w święta.

Netflix przyzwyczaił nas do obszernej zawartości na różne okazje. Nie inaczej jest w przypadku świąt Bożego Narodzenia. Najpopularniejszy serwis VOD na świecie przygotował wiele ciekawych filmów świątecznych. Chcesz obejrzeć świąteczne filmy na Netflix? Wykup pakiet Netfliks w naszym sklepie i ciesz się rozrywką – https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/. Na szczególną Uwagę zasługują takie tytuły jak nieśmiertelny “Grinch”, “Świąteczny Zamek”, czy też Randki od Święta”. Biblioteka serwisu jest jednak znacznie większa i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Co oglądać w święta na HBO Max?

HBO Max to jeden z największych konkurentów serwisu Netflix, nic więc dziwnego, że chcą dogonić króla i również dać swoim użytkownikom świetne świąteczne filmy. Dlatego właśnie fioletowy serwis postanowił popędzić “Polarnym Eksresem” i dać nam takie pozycje jak “Igraszki Losu”, “Elf” i “Scooby-Doo! Upiorna Gwiazdka”. To oczywiście nie wszystko, a do pełnej oferty zyskasz dostęp wykupując usługę HBO Max Premium w naszym sklepie https://taniepremium.pl/produkt/hbo-max-30-profil/.

Świąteczne filmy na Disney+ – co oglądać w święta?

Co oglądać w święta na Disney+? Nie dziwi fakr, że Disney przygotował repertuar głównie z myślą o najmłodszych widzach, jednak rodzice także znajdą coś dla siebie. Dzieciom z pewnością przypadnie do gustu cała plejada filmów z Myszką Micki i Kubusiem Puchatkiem. To jedni z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów bajek na świecie. Nieco starsi widzowie z pewnością docenią “Śniętego Mikołaja”, “Żonę Pastora” i “Dlaczego on”. Dostęp do Disney+ wykupisz tutaj https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/.

Te 3 serwisy VOD na pewno spełnią oczekiwania swoich użytkowników i dostarczą im masę rozrywki. Grudzień jest czasem, który większość z nas spędza wśród rodziny, więc z pewnością dobry film umili ten czas.