VODPanel - za i przeciw

VODPanel – co to takiego?

VODPanel to jedna z bardziej popularnych wtyczek wśród mediów strumieniowych VOD. Wtyczka VODPanel pozwala na korzystanie z popularnych serwisów. Tak samo, jak TaniePremium, VODPanel oferuje użytkownikom możliwość oglądania treści wideo. Warto jednak nadmienić, że w przeciwieństwie do innych sklepów z kontami, VODPanel pozwala na oglądanie jedynie poprzez dedykowaną wtyczkę do przeglądarki lub dedykowaną aplikację na urządzenia z systemem Android. Mając to na uwadze musimy napisać, że niestety nie jest możliwe oglądanie przy wykorzystaniu oryginalnych aplikacji serwisów streamingowych.

OSTRZEGAMY PRZED PLATFORMAMI KTÓRE SIĘ POD NAS PODSZYWAJĄ

Są to serwisy taniOpremium.pl oraz premiumTanio.pl, które sprzedają dostęp do VODPanel oraz nie obsługują reklamacji!

Czy warto skorzystać z oferty VODPanel

Wielu z Was może sobie zadawać właśnie to pytanie. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na napisanie tego artykułu. Porównamy w nim naszą platformę z platformą VODPanel w pełni obiektywnie. Na dodatek poprzemy to źródłami i screenami. Dlatego jeżeli chcecie wiedzieć czy warto skorzystać z VODPanel to zapraszamy do lektury.

VODPanel – Opinie

Opinie o VODPanel bywają na prawdę różne. Warto więc spojrzeć na to co piszą internauci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z platformy.

Opinie o VODPanel na stronie Opiniuj24.com

Biorąc pod uwagę opinie, które zostały zamieszczone na portalu Opiniuj24, nie sposób nie zauważyć bardzo niskiej średniej. Nie chcemy się rozpisywać na ten temat, ponieważ sami możecie to sprawdzić wchodząc tutaj: https://opiniuj24.com/opinie/vodpanel.com/1

Poniżej zamieszczamy również screenshot obrazujący średnią ocen VODPanel na tym portalu.

VODPanel - opinie
Źródło: https://opiniuj24.com/opinie/vodpanel.com/1

Opinie o aplikacji VODPanel w sklepie Google Play

Tak samo tutaj opinie o VODPanel również nie należą do zbyt przyjemnych. Ciekawe tylko czy to sprawka konkurencji czy brutalna rzeczywistość? Znowu udostępniamy Wam link w celu zweryfikowania: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.xbmc.vodpanel&hl=pl&gl=US

Poniżej znajdziecie screen obrazujący średnią ocen VODPanel w sklepie Google Play:

Aplikacja VODPanel - opinie
Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.xbmc.vodpanel&hl=pl&gl=US

Opinie o TaniePremium

My w przeciwieństwie do VODPanel udzielamy dostępu do kont współdzielonych bez pośrednictwa zewnętrznych aplikacji. Dzięki temu decydując się na zakup konta premium w naszym sklepie, to bez problemu zalogujesz się na nim w oryginalnej aplikacji. Na dodatek nasze konta są także opłacone i w pełni legalne. Opinie o naszym sklepie znajdziesz na platformie Opineo pod linkiem: https://www.opineo.pl/opinie/taniepremium-pl

Oczywiście tak samo jak w przypadku VODPanel, zamieszczamy także screen z serwisu Opineo:

TaniePremium opinie
Źrodło: https://www.opineo.pl/opinie/taniepremium-pl

Czym różni się od nas VODPanel?

Zasadnicza różnica polega na elastyczności. W przeciwieństwie do naszych kont współdzielonych, VODPanel ma pewne ograniczenia, które wynikają właśnie z pośrednictwa wtyczki lub aplikacji. W konsekwencji tego faktu, musimy wspomnieć o tym, że nie każdy telewizor obsługuje tę aplikacje. Więc użytkownicy mogą być skazani na oglądanie treści VOD jedynie na komputerze i smartfonie z systemem Android.

Różnice między VODPanel, a TaniePremium w tabeli.

TaniePremiumVODPanel
Legalność dostępu od VOD:Legalnie opłacone konto.Brak informacji o pochodzeniu produktu
Status prawny:Firma zarejestrowana w Polsce.Firma zarejestrowana poza Unią Europejską.
Gwarancja:Udzielamy gwarancji na każdy produkt i sprawnie rozwiązujemy reklamacje.Wiele opinii świadczy o bardzo powolnym podejściu do reklamacji.
Logowanie do kont:Kupując u nas, logujesz się do oryginalnych aplikacji VOD.Logujesz się przez wtyczkę do przeglądarki lub aplikacje mobilną, które pośredniczą w transmisji.
Oceny klientów:Średnia naszych opinii to 4,8.Średnią opinii VODPanel możesz zobaczyć na screenach w wyższych partiach tego artykułu.
TaniePremium czy VODPanel?

Co warto wybrać – VODPanel czy TaniePremium

W powyższym artykule zawarliśmy wszystkie za i przeciw, za równo w przypadku naszej platformy, jak i w serwisie VODPanel. W dodatku zrobiliśmy to najbardziej obiektywnie jak mogliśmy. Ponadto podaliśmy fakty, opinie i odnośniki do nich. Poniżej znajdziecie także źródła z których korzystaliśmy tworząc ten artykuł.

Podsumowanie

Oczywiście nie chcemy się chwalić i nigdy nie chcieliśmy tego robić. Po pierwsze nie czujemy się lepsi niż nasza konkurencja, po drugie nie każdy musi myśleć tak samo jak my. Po opiniach widać, że serwis VODPanel również ma grono swoich zwolenników. Na zakończenie zapraszamy Was do zakupów w naszym sklepie.

Źródła:

  • https://www.vodpanel.com/
  • https://opiniuj24.com/opinie/vodpanel.com/1
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=org.xbmc.vodpanel&hl=pl&gl=US
  • https://www.opineo.pl/opinie/taniepremium-pl