Selling Sunset

Selling Sunset – 5 sezon nadchodzi

Wyobraź sobie luksusową rezydencję, położoną na wzgórzach Hollywood. Z jej tarasu świetnie widać słońce, które zachodzi nad panoramą Los Angeles. Selling Sunset to reality show na Netflix, które śledzi poczynania pośredników w obrocie właśnie takimi nieruchomościami. Załoga The Oppenheim Group nie sprzedaje domów, sprzedaje marzenia.

Selling Sunset – jak sprzedać zachód słońca?

The Oppenheim Group, jako szanowana agencja obrotu nieruchomościami, nie może sobie pozwolić na błędy. Luksusowe rezydencje przyciągają wymagających klientów. Nie ma się czemu dziwić, w końcu dysponując takimi pieniędzmi, można przebierać w różnych ofertach. Dlatego sprzedawcy nieruchomości marzeń stają na rzęsach i nie odpuszczają. Szybko reagują na brak zdecydowania i starają się domknąć transakcję. Rynek nieruchomości to ciężki kawałek chleb, ale także sztuka, której każdy może się nauczyć.

Rynek nieruchomości w USA jest bardzo specyficzny i różni się od Polskiego. W wielu miastach w Polsce poszukuje się ofert „bez pośredników”. Z kolei w Ameryce agent ds. sprzedaży nieruchomości to osoba, która jest pierwszą, o której pomyślisz, chcąc sprzedać lub kupić nieruchomość.

selling sunset

Czy Selling Sunset to tylko nieruchomości?

Głównym tematem w Selling Sunset są nieruchomości w Los Angeles. W opozycji do przedstawienia aspektów pracy agentów, pokazane są również pewne sfery ich życia prywatnego. Ich życie to nie pasmo samych sukcesów i doskonale jest to pokazane. Bohaterowie zmagają się z problemami życia codziennego i muszą jakoś pogodzić angażujący zawód z życiem prywatnym.

Selling Sunset to świetny program, można go nazwać „paradokumentalny”. Jego produkcja przedstawia bardzo przyzwoity poziom, a już niebawem przywitamy piąty sezon.