tani game pass

Tani Game Pass – zagraj z nami w wiele ciekawych gier

Tani Game Pass, który znajduje się w naszym sklepie to dostęp do konta Xbox. Oferowane przez nas konto Xbox jest zasilone w usługi Xbox Live Gold, umożliwi Ci grę w sieci, a także Xbox Game Pass Ultimate, dzięki której zagrasz w ogrom ciekawych tytułów. Dostęp do oferowanego przez nas Konta Xbox wykupisz tutaj: https://taniepremium.pl/produkt/xbox-live-gold-konto/

Co znajduje się w bibliotece Xbox Game Pass Ultimate?

Tani Game Pass Ultimate co jakiś czas zmienia listę oferowanych tytułów. Najnowsza aktualizacja bazy gier usunie kilka tytułów 15 maja, będą to:

Tani Game Pass Ultimate co jakiś czas zmienia listę oferowanych tytułów. Najnowsza aktualizacja bazy gier usunie kilka tytułów 15 maja, będą to:

– Enter The Gungeon

– Remnant: From the Ashes

– The Catch: Carp and Coarse

– The Wild at Heart

– Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

– Steep Ashes

Jednocześnie w maju przybędzie też kilka nowych tytułów, które wypunktowaliśmy poniżej:

– 3 Maja – Loot River

– 5 Maja – Citizen Sleeper, Trek To Yomi

– 10 Maja – Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition, Eiyuden Chronicle: Rising, This War of Mine: Final Cut

– 26 Maja – Sniper Elite 5

– 27 Maja – Pac-Man Museum

tani game pass

Jakie jeszcze gry znajdziesz w Tanim Game Pass?

Usługa zawiera ponad 100 gier oraz dostęp do biblioteki EA Play, w której znajdziesz ponad 50 dodatkowych tytułów. Gracze wybierają konsole Xbox także, ze względu na łatwy dostęp do gier. Ponadto z Tanim Game Pass’em odtworzysz gry w chmurze, bez konieczności pobierania ich na urządzenie. Chmura ma jeszcze jedną zaletę – nie musisz zmieniać sprzętu, by zagrać w najnowsze tytuły.