premiery netflix listopad 2021

Premiery Netflix na listopad

Doczekaliśmy się w końcu najlepszych premier na Netflix przypadających na listopad. Obecna aura nie zachęca nas do aktywnego spędzania czasu poza domem. Nadszedł moment, kiedy większość osób szykuje się na wieczorne seanse pod kocykiem z ciepłą herbatą. Specjalnie dla was wybraliśmy 5 najbardziej oczekiwanych seriali Netflix, na które czekają miliony widzów na całym świecie.

Narcos: Meksyk — ostatni sezon

Jeśli są tu osoby o mocnych nerwach, które nie miały okazji jeszcze oglądać tego serialu to czas najwyższy czas to nadrobić! Serial opowiada początku wojny narkotykowej w Meksyku i narodziny potężnego kartelu z Guadalajary. Akcja 3 sezonu będzie rozgrywać się w latach 90, kiedy w Meksyku trwa chaos polityczny, a biznes narkotykowy rozprzestrzenia się na cały świat. Moim zdaniem to jeden z najlepszych seriali Netflix w ostatnim czasie, premiera będzie miała miejsce 5 listopada.

Arcane

Długo wyczekiwana przez graczy komputerowych produkcja, która opiera się na jednej z najsłynniejszych gier multiplayer — League of Legends. Serial Netflix będzie historią powstania wszystkich niezwykle wyjątkowych bohaterów tej znanej gry i całego otaczającego jej świata. Premiera pierwszej części odbędzie się 7 listopada, drugiej części 13 listopada i ostatniej 20 listopada. Każda część Arcane będzie zawierała 3 odcinki.

Radiowa giełda

To premiera na Netflix, która spodoba się fanom produkcji typu „Wojny magazynowe”. Gdy w lokalnym radiu w Tennessee zaczyna się „Radiowa giełda”, to wszyscy handlarze i kolekcjonerzy rozpoczynają polowanie na prawdziwe okazje. Pierwszy odcinek będziemy mieli okazję zobaczyć już 9 listopada.

Gentefied — sezon 2

To historia o trójce kuzynów chcących uratować bar taco, który przejęli po swoim dziadku. Bar znajduje się w szybko bogacącej się dzielnicy Los Angeles. Jest to komedia, która porusza również ważne kwestie kulturowe i marginalizacyjne Latynosów, czyli głównych bohaterów. Premierę 2 sezonu Gentefied ustalono na 10 listopada.

Władcy wszechświata: Objawienie — Część 2

Powrót słynnego He-Mana miał miejsce tego roku po wielu latach przerwy. To historia Adama — księca Eterni, który po podniesieniu miecza i wypowiedzeniu słów „Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!” staje się najpotężniejszym człowiekiem na świecie. Kontynuacja tej kreskówki odbywa się kilkadziesiąt lat po słynnej bitwie He-Mana ze szkieletorem. Przed Teelą stoi poważne zadanie, ponieważ musi zjednoczyć wszystkich zaginionych bohaterów. Kontynuacja 2 części będzie miała miejsce 23 listopada.

Postaraliśmy się przygotować zróżnicowane tytuły, aby każdy znalazł coś dla siebie. Uważamy, że powyższe seriale Netflix na dobre zagoszczą w waszej bibliotece. Nie możemy się już doczekać pierwszych premier, do zobaczenia przed ekranami!