dynastia

Dynastia podzieliła krytyków.

Dynastia to amerykański serial, który zadebiutował na Netflix w 2017 roku. Dynastia na Netflix to remake opery mydlanej o tym samym tytule. Wielu z Was może kojarzyć Dynastię z telewizji jako kiczowaty serial o beznadziejnej fabule, natomiast kiedyś był to hit całej europy. Obecnie jest to coś zupełnie innego pomimo wielu podobieństw w fabule i bohaterach. Wiele osób ma sprzeczne opinie na temat fabuły i gry aktorskiej, pomimo tego serial zdobył wielu fanów. W tym roku odbyła się premiera 4 sezonu, a już zapowiedziano produkcję 5 części.

Twórcy Dynastii

Twórcami nowoczesnej wersji Dynastii są Josh Schwartz i Stephanie Savage, którzy zasłynęli ze swojego młodzieżowego serialu „Plotkara”. Przepych, przesada, ciągłe intrygi i walki to tylko niektóre cechy rozpoznawcze Plotkary, które można znaleźć również w powyższym serialu Netflix. Kto pamięta losy zepsutych i bogatych nastolatkach z Upper East, temu przypadnie do gustu historia o równie aroganckich bogaczach. Obecni twórcy mieli za zadanie unowocześnić starą wersję, aby stała się akceptowalna dla obecnych czasów.

O czym jest Dynastia?

Dynastia to odwieczna walka o pieniądze i wpływy rodziny Carringtonów i Colbych. W Dynastii Netflixa główną bohaterką jest Fallon Carrington (Elizabeth Gillies), która jest córką Blake’a i Alexis Carrington. Córka bogacza jest przekonana, że stanie się spadkobierczynią wielkiego imperium ojca. Nieoczekiwanie Blake (Grant Show) wzywa swoje dzieci, Fallon i Stevena, aby przedstawić im swoją nową żonę. Fallon nie może zaakceptować nowej partnerki ojca, czyli Cristal (Nathalie Kelley) i za wszelką cenę chce ją usunąć z rodziny. Od tego momentu córka Carringtona stara się udowodnić, że jej macocha jest oszustką. Cristal nie jest święta, ma za sobą interesującą historię i potrafi sporo namieszać, by osiągnąć to, czego pragnie. Postać Alexis odgrywa genialna aktorka Gotowych na wszystko -Nicollette Sheridan. Niestety matkę Fallon rzadko spotykamy w fabule serialu.

Zmiany Dynastii

W Dynastii na Netflix zachodzą bardzo częste zmiany aktorów. Podczas 4 sezonów postać Cristal odgrywały aż 3 piękne aktorki, a nie wiemy jeszcze, co będzie w 5 epizodzie. Na szczęście postać Fallon pozostaje niezmienna, naszym zdaniem Elizabeth Gillies jest najlepszą aktorką na tym planie filmowym, która niesamowicie odgrywa swoją rolę.

Jeśli oczekujecie pobudzającego serialu, który pobudzi waszą wyobraźnię to ten serial nie jest dla was. Dynastia to prosta rozrywka z dobrą grą aktorską, podsumowując przeżywamy dramaty i problemy bogatych ludzi. Polecamy obejrzeć przynajmniej jeden sezon, aby wyrobić swoją opinię.