My Name

My name to absolutny hit Netflix!

Nie jestem fanem azjatyckiego kina, ale uległem pokusie i obejrzałem nowy serial Netflix. Ku mojemu zdziwieniu nie potrafiłem przerwać oglądania, zostałem pochłonięty w całości! Ta południowokoreańska produkcja zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ale co tak naprawdę odegrało najważniejszą rolę?

Dramaturgia My name

Powyższy film Netflix to połączenie kryminału i dramatu, które jest bardzo typowe dla kina tego regionu. Cały wątek skupia się na morderstwie ojca głównej bohaterki, którą jest Yoon Jiwoo. Jest to młoda uczennica, która po zabójstwie ojca obrała sobie jeden cel — zemsta na mordercy. Dziewczynka postanowiła dołączyć do przestępczej organizacji, aby szkolić się w walce i osiągnąć w przyszłości swój główny cel. Organizacji przewodził Choi Mu-jin, który opowiedział dziewczynie o gangsterskim życiu jej ojca.

My name nie dla wrażliwych

To jeden z niewielu seriali Netflix, który wyróżnia się niezwykłą brutalnością i licznymi walkami o życie. To ewidentnie nie serial dla wrażliwych osób, które brzydzą się krwią i agresją. Wszystko kręci wokół głównej bohaterki, która nie zna bólu, ani strachu. My name bez wątpienia spodoba się fanom prawdziwego kina akcji.

Yoon Jiwoo to najbardziej tajemnicza i skryta postać, która potrafi prowadzić podwójne życie — gangsterki i policjantki. Warto wspomnieć o genialnej grze aktorskiej i oddaniu w serialu prawdziwego cierpienia. Serdecznie zachęcam do obejrzenia pierwszego sezonu, który jest wart uwagi widzów. Scenariusz nie jest skomplikowany, ale jest po prostu dobry!