armia zlodziei

Armia złodziei nadchodzi – wciągający film netflix.

Najnowszy film Netflix to prequel Armii umarłych Zacka Snydera, który jest twórcą obu produkcji. Głównym bohaterem, a również reżyserem jest Matthias Schweighöfer, który wciela się w postać Ludwiga Dietera. To jeden z niewielu filmów Netflix, któremu ciężko przypisać jakikolwiek gatunek filmowy.

Początek Armii złodziei.

Powyższej wspomniany główny bohater Dieter jest pracownikiem banku w Bawarii. To niezwykle utalentowany mistrz otwierania skomplikowanych zamków, sejfów, a nawet skarbców. Został zauważony i zrekrutowany do najbardziej poszukiwanej przez Interpol grupy przestępczej. W skład tej drużyny wchodzi dowodząca Gwendoline, osiłek Brad, hakerka Korina i kierowca Rolph. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ jest to oklepana lista bohaterów, która występuje w większości filmów o takiej tematyce.

Armia złodziei — wyścig z czasem.

Bohaterowie mają 4 dni na obrabowanie trzech najbardziej drogocennych sejfów w Europie, które znajdują się we Francji, Czechach i Szwajcarii. Uważane są za niemożliwe do obrabowania, ale czy Ludwig Dieter będzie pierwszym w historii, któremu się to uda? Dramaturgii dodaje wizja apokalipsy zombie, która jest wspomniana wyłącznie na wstępie i pominięta w dalszej fabule.

TOPowy film Netflix został doceniony przez wielu widzów, ale również ostro skrytykowany przez wielu krytyków filmowych. Autorowi zarzucany jest brak ciekawych pomysłów i przebojowości. Powyższy film może się po prostu komuś podobać albo nie dlatego oceńcie go sami!