kto zabil sare

Kto zabił Sarę?

Meksykański serial kryminalny, który opowiada o tragicznej śmierci tytułowej Sary i planie zemsty jej brata, który wychodzi na wolność po kilkunastu latach. Jak skończy się emocjonalna gra i kto poniesie największe konsekwencje?

Serial z Meksyku – Kto zabił Sarę

Tegoroczna produkcja „Kto zabił Sarę ?” to dość prymitywna historia, w której nie zobaczycie wysokiej jakości efektów specjalnych, a skupicie się na szybkim zwrocie akcji. Tytułowa Sara zginęła w tragicznym wypadku nad jeziorem spadając do wody z uszkodzonego spadochronu przytwierdzonego do pędzącej łódki. To miał być zwykły dzień, podczas którego grupa znajomych spotkała się, aby korzystać z życia. Początkowo uważano, że był to nieszczęśliwy wypadek, aż do czasu kiedy ujawniono dowody na uszkodzenie linek spadochronu. Głównym bohaterem staje się Alex, który zostaje oskarżony i skazany na 30 lat więzienia za zabójstwo swojej siostry. Wszystko zmienia, kiedy wychodzi z więzienia po 18 latach i postanawia zemścić się za niesprawiedliwe osadzenie w celi. Widzów ewidentnie przyciąga zawrotna zmiana akcji, ponieważ w zaledwie ośmiu odcinkach pierwszego sezonu znajdziemy tam mnóstwo punktów kulminacyjnych.

A Ty jak sądzisz? “Kto zabił Sarę?”

Alex zaplanował w więzieniu skrupulatny plan działania, aby dowieść prawdy i zemścić się na faktycznym mordercy jego siostry. Głównymi podejrzanymi jest rodzina Lazcano, która skrywa wiele sekretów, które łączyły ich z Sarą. Z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz więcej zarówno podejrzanych, jak i niewinnych, a nawet współwinnych. Sytuacja komplikuje się, gdy Alex nawiązuje sentymentalną relację z Elisą, najmłodszą córką Lazcano. Wraz z drugim sezonem sprawa zabójstwa Sary schodzi na boczny plan, głównym wątkiem staje się odkrywanie największych i najciemniejszych sekretów rodziny Lazcano. Dla Alexa nie jest to łatwe, ponieważ skutkiem ubocznym jest ujawnienie intrygujących tajemnic jego siostry. Drugi sezon meksykańskiego serialu jest przesycony licznymi zabójstwami i dramaturgią, przez co nie wszystkim widzom może się to spodobać.

Serial z Meksyku

Meksykański serial przeplata w sobie motyw zbrodni i kary, który chce zrealizować główny bohater. Wraz z kolejnym sezonem ujawniane są ciemne strony wszystkich bohaterów, każdy z nich ma coś na sumieniu. Znacząco zmienia się fabuła, która oddala motyw od tytułowej Sary. Jest to zdecydowanie kino dla starszych widzów ze względu na coraz większą przemoc i wątki seksu. Po ostatnim odcinku 2 sezonu wiemy, że produkcja będzie miała swoją kontynuację, ale czy wtedy dowiemy się kto zabił Sarę?