czarna lista

Czarna lista – kryminalny majstersztyk na Netflix

Jeszcze nie wszystkim znany kryminał, który zadebiutował w 2013 roku dzięki stacji AXN. Produkcja zawiera już 8 sezonów i jest dostępna na VOD. To ciekawe kino akcji, które zaintrygowało miliony widzów.

Plejada gwiazd w Czarnej liście

Dzięki wysokiej klasy aktorom ten serial zyskał ogromną sławę i został doceniony za perfekcyjną grę aktorską. Główną rolę w serialu zagrał laureat Złotej Palmy, znany z amerykańskich produkcji. W obsadzie znaleźli się również Megan Boone — amerykańska aktorka, ciesząca się sympatią wśród fanów serialu, znana jest również z filmów, takich jak „”””Seks w wielkim mieście 2″””” (2010) czy „”””Step Up 4 Revolution”””” (2012). Nie sposób pominąć taki serial z taką obsadą, trzeba to po prostu zobaczyć!

Czarna lista – wyjście z ukrycia

Głównym bohaterem jest Red Reddington (James Spader), który był oficerem wywiadu marynarki wojennej, ale z niewiadomych przyczyn zniknął 20 lat temu. Red związany był z największymi aferami kryminalnymi na całym świecie, przez co prasa nadała mu przydomek „Concierge przestępczości”. Przez te wszystkie lata był najbardziej poszukiwanym i nieuchwytnym przestępcą na całym świecie na liście FBI. Wszystko zmienia się, kiedy były agent postanawia dobrowolnie oddać się w ręce Harolda Coopera, zastępcy dyrektora FBI, któremu proponuje pomoc w złapaniu najbardziej niebezpiecznych terrorystów, a w szczególności — Ranko Zamaniego. W zamian za współpracę żąda immunitetu i stawia niezwykle ciekawy warunek. Red będzie pomagał pod jednym warunkiem, jakim jest wyłączna współpraca z młodą agentką FBI — Elizabeth „Liz” Keen (Megan Boone).

Czarny koń Czarnej listy

Powyższy serial ma wielu wiernych fanów, którzy oglądają tę produkcję od 8 lat. Nie każdy film utrzymuje swoją popularność tak długo, wszystko za sprawą ciągłej akcji i gry aktorskiej na mistrzowskim poziomie. Przez kilka sezonów drastycznie zmienia się współpraca Reda z agentką FBI, a na jaw wychodzą nowe niewygodne fakty. Były agent nie jest tak naprawdę tym, za kogo się podaje, ale więcej zdradzić nie możemy! Niestety w najnowszym sezonie nie zobaczymy już Megan Boone, która z przyczyn prywatnych podjęła decyzję o odejściu.

Czarna lista wraca z nowymi odcinkami już 21 października tego roku. Wraz z nowym 9 sezonem zobaczymy kolejne losy Reda Reddingtona, który będzie zmagał się z nowymi problemami. Podejrzewamy, że fabuła będzie związana z motywem zemsty i żalu. Zapewniam, że jest to godny polecenia serial kryminalny, który przypadnie wam do gustu.