Toy Boy - kryminał z Marbelli

Toy Boy – Hiszpańskie plaże i nocne życie

Toy Boy to hiszpański serial opowiadający historię Hugo Beltrana. Niesłusznie oskarżonego i zamkniętego w więzieniu striptizera z Marbelli. Ten serial, wyprodukowany przez Netflix, opowiada niecodzienną historię. Dzięki temu chce się go oglądać odcinek po odcinku, nawet jeśli jest już późno.

Marbella - miejsce akcji Toy Byo

Toy Boy – kto to i co to?

Toy Boy, a dokładniej Toy Boys to grupa przyjaciół zamieszkałych w Marbelli. Zarabiają na życie jako striptizerzy, występując nocnym klubie Inferno, który należy do jednego z członków ekipy – Ivana. Tam też Hugo powrócił po siedmiu latach spędzonych w więzieniu, za czyn, którego nie popełnił. Wraz z powrotem głownego bohatera interes wydaje się coraz bardziej rozwijać, jednak wraz z końcem pierwszego sezonu przychodzi koniec Inferno. Jak do niego doszło? Zobaczcie sami przy pomocy konta Netflix, zakupionego w naszym sklepie – na prawdę warto.

Hugo i Triana – wątek miłosny Toy Boy’a

Czy striptizer może być w stałym związku? Jak się okazuje – tak. Triana jest młodą, aspirującą prawniczką. Jako nowa osoba w dużej kancelarii, została przydzielona do sprawy probono. Jej „darmowym” klientem okazał się Hugo Beltran. Jego sprawa nie wydawała się prosta i z pewnością przerastała młodą stażem Trianę. Jednak w trakcie postępowania, wspólnego odkrywania nowych poszlak i dowodów, Hugo i jego prawniczka „z urzędu” zakochują się w sobie, a wszystkie problemy przestają dla nich istnieć. Romans prawniczki z klientem nie jest na rękę kancelarii adwokackiej, w której pracuje dziewczyna, jednak jak widać, nie stanowi to dla niej większego problemu.

Losy Hugo w drugim sezonie – Toy Boy 2022

Po zamknięciu Inferno cała grupa musiała znaleźć nowe miejsce pracy. W Marbelli powstał nowy klub nocny oferujący uciechy dla pań z wyższych sfer. Grupą docelową klubu były prawniczki, właścicielki międzynarodowych biznesów i kobiety ze sfer politycznych. Jednym zdaniem – cała śmietanka płci żeńskiej w Hiszpani. Był to intratny biznes dla właściciela, noszącego przydomek „El Turco”. Co ciekawe „Turek” nie był bogaty z domu, a w dzieciństwie razem ze swoją siostrą tułał się po rodzinach zastępczych. Wokół wydarzeń związanych z klubem One Per Cent zbudowana jest akcja całej drugiej części serialu. W przeciwieństwie do Inferno, One Per Cent jest miejscem nadwyraz luksowym. Niestety, Turek nie czerpie jedynie zysków z utargu przedsiębiorstwa, lecz również z szantaży na klientkach za pomocą nagrań video, na których są z męskimi prostytutkami.


Toy Boy to świetna pozycja dla każdego, kto uwielbia seriale kryminalne. Ociekający luksusem klimat Marbelli miesza się tu z życiem niższych warstw społecznych, korupcją służb i całą masą zagadek do rozwiązania. Czy Hugo w końcu będzie mógł normalnie żyć? Przekonasz się o tym w kolejnych sezonach tej opowieści.