lucyfer

Nadszedł czas na długo wyczekiwany miesiąc premier na koncie Netflix. Sami nie możemy się zdecydować, od czego zacząć, ponieważ w jednym miesiącu powraca kilka kultowych produkcji. We wrześniu zdecydowanie rządzą oryginalne seriale, na które wszyscy czekaliście z niecierpliwością. Przez pandemię wielu ludzi na całym świecie musiało pozostać w swoich domach co przyczyniło się do zwiększenie zainteresowania takimi platformami jak Netflix, niestety negatywnym skutkiem tej całej sytuacji były problemy związane z nagrywaniem nowych produkcji. Na szczęście wszyscy wracamy do normalności, a razem z nami nowe premiery, zapraszamy do zapoznania się z listą poniżej.

Lucyfer

lucyfer

Nadszedł finały sezon prawdziwego diabła z piekieł, nie możesz tego ominąć! Interesująca historia upadłego anioła, który znalazł się w Los Angeles pod postacią przystojnego mężczyzny jako właściciel klubu nocnego. Jeśli nie mieliście przyjemności oglądać Lucyfera to nadszedł najwyższy czas, aby nadrobić zaległe 5 sezonów jednego z najbardziej rozpoznawalnych seriali na całym świecie, logowanie Netflix zajmie Ci tylko chwilę. Jesteśmy pewni, że ostatnia produkcja będzie godnym pożegnaniem dla wszystkich bohaterów. Premiera już 10 września !

Dom z papieru

dom z papieru

Ilu z Was czekało na kontynuację tej produkcji? To jeden z tych seriali, które oglądamy i nie potrafimy się opamiętać, aby położyć się już do łóżka. Wybitny scenariusz, ciągła akcja i profesjonalna gra aktorska, a więc czego chcieć więcej ? Pierwszy sezon zaskoczył wszystkich fanów kina, nikt nie spodziewał się tak genialnego planu Profesora. To dzięki takim oryginalnym pomysłom hiszpański serial stał się hitem. Jeśli jesteś na to gotowy to natychmiast zaloguj i obejrzyj!

Sex Education

sex education

Nastoletni prawiczek naśladuje swoją mamę, która jest seksuologiem. Wielu z Was może się zastanawiać jak to możliwe? Nie dowiecie się, dopóki nie obejrzycie, chociażby jednego odcinka, wbrew pozorom nie jest to serial wyłącznie dla nastolatków. Swoją ogromną popularność uzyskał w bardzo krótkim czasie, a premiera 3 sezonu już niebawem!

Kierunek: Noc

kierunek noc

Fabuła zaczyna się na pokładzie samolotu, w którym o przeżycie walczą ludzie z różnych zakątków świata. Jak się okazuje łączy ich jedna rzecz — przetrwanie za wszelką cenę. Scenariusz jest inspirowany książką Jacka Dukaja „Starość Aksolotla”. Drugi sezon ponownie ukaże wszystkie cechy człowieka w obliczu walki o życie.

Powyższe premiery Netflix sprawią Wam wiele pozytywnych emocji, bez wątpienia jest to najowocniejszy miesiąc w tym roku. Jak sam tytuł wskazuje, każdy znajdzie coś dla Siebie, więc nie czekajcie się i logujcie się na swoje konto Netflix! A jeśli takiego nie macie to możecie je nabyć tutaj -> https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/