Riverdale – serial, który porwał miliony

Riverdale – serial który porwał miliony

Popularny serial dla nastolatków to opowieść o grupce przyjaciół, którzy zmagają się z problemami w swoim rodzinnymi mieście Riverdale. Głowni bohaterowie, którymi są Archie (KJ Apa), Veronica (Camila Mendes), Betty (Lili Reinhart) i Jughead (Cole Sprouse) rozwiązali wiele kryminalnych spraw, ale nie łączy ich tylko przyjaźń, a wspólne problemy rodzinne, emocjonalne oraz miłosne. Jeśli szukacie wciągającego serialu, to nie może go zabraknąć na Waszej liście, możecie wykupić konto Netflix na 60 dni i cieszyć się z dostępności do wielu produkcji.

Jak zaczął się fenomen Riverdale?

Pierwszy sezon zaczął się od tragicznej śmierci Jasona, który byłem synem jednej z najbardziej zamożnych rodzin — Blossom. Jego zwłoki znaleziono na brzegu reki. Był to szok dla całego miasteczka, dotychczas Riverdale było spokojnym i cichym miejscem, aż do tajemniczej śmierci młodego człowieka. Drugim ważnym epizodem w tym sezonie było dołączenie do liceum nowej uczennicy, którą była Veronica Lodge. Przeprowadziła się ze swoją matką po aresztowaniu jej ojca Hirama za oszustwa finansowe. Młoda uczennica mogła zacząć swoje życie od nowa i odciąć się od złej opinii o swojej rodzinie. Zamierzała poprawić wizerunek nazwiska Lodge, które oczernił jej ojciec.

Dalsze losy bohaterów z małego miasteczka

Kolejne sezony to fala tajemniczych morderstw, problemów rodzinnych oraz uczuć między głównymi bohaterami. Betty od dziecka była zauroczona w swoim sąsiedzie Archim, który nie odwzajemniał jej uczuć, zauroczył się od pierwszego wejrzenia w pięknej Veronice. Serce skrytej i nieśmiałej Betty skradł Jughead, syn miejscowego lidera gangu Southside Serpents — Fp Jones. Nie miał on łatwego dzieciństwa, pomieszkiwał z ojcem, który swoje smutki i żale przelewał na niego, bijąc go, pijąc i handlując narkotykami. Betty i Jugheada łączyło wspólne zamiłowanie do pisania i rozwiązywania skomplikowanych zagadek powiązanych z tragicznymi wydarzeniami, które działy się w mieście.

Małomiasteczkowe tajemnice w Riverdale

Największym szokiem dla wszystkich mieszkańców, a szczególnie dla Betty było zdemaskowanie seryjnego mordercy, który zainspirował się jej przemową i przypomniał sobie o obietnicy złożonej ojcu, że wyeliminuje wszystkich grzeszników z Riverdale. Powrócił do zabijania po wielu latach spokoju, a okazał się nim ojciec Betty — Hal Cooper, który nazwał się The Black hoodem. Ujawnienie mordercy przyniosło rodzinnie Cooperów wiele nieprzyjemności, z którymi musiała się borykać Betty oraz jej matka Alice Cooper. Bez wątpienia jest to dobry serial na wiele wieczorów, który Cię nie zanudzi. Jeśli nie lubisz długich zobowiązań, możesz kupić konto Netflix na 30 dni.

Kolejny czarny charakter

Następnym zaskoczeniem dla miasteczka było uwolnienie i przeprowadzka do Riverdale jednego z najbardziej charakterystycznych antagonistów, jakim był Hairam Lodge. Pomimo odbywania kary zdołał zdalnie zajmować się swoim biznesowym oraz kryminalnym imperium. Nie bez powodu przeprowadził się do tego miasteczka, miał już w głowie plan, który mało komu przypadnie do gustu.

Na szczęście konto Netflix możesz nabyć u nas w sklepie https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto i obejrzeć kontynuację 5 sezonu, którego premiera miała na początku 2021 roku, a 12 sierpnia został udostępniony premierowo jedenasty odcinek serialu. Dzięki niezwykłej popularności ten film będzie miał swoją kontynuację wraz z 6 sezonem.