Co obejrzeć na Amazon Prime Video?

Co warto obejrzeć na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video to usługa strumieniowania wideo, która jest oferowana przez firmę Amazon. Subskrybenci mogą korzystać z platformy, aby oglądać wiele filmów i programów telewizyjnych na żądanie. Biblioteka tego serwisu zawiera wiele oryginalnych produkcji Amazon Studios. Usługa ta jest dostępna dla subskrybentów Amazon, którzy opłacają miesięczną subskrypcję. Warto jednak wiedzieć, że można ją nabyć oddzielnie. Aplikacja Amazon Prime Video jest dostępna na wielu urządzeniach. W tym na smartfonach, tabletach, telewizorach inteligentnych, konsolach do gier i innych urządzeniach strumieniujących. Przeczytaj do końca i dowiedz się co warto obejrzeć na Amazon Prime Video!

Spis treści

Czym charakteryzuje się Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video to usługa strumieniowania wideo oferowana przez Amazon. Oto kilka cech charakteryzujących tę usługę:

 • Dostępność: Amazon Prime Video jest dostępny na wielu platformach, w tym na smartfonach, tabletach, telewizorach i komputerach.
 • Biblioteka zawartości: Amazon Prime Video oferuje szeroką gamę filmów, seriali telewizyjnych i programów oryginalnych produkowanych przez Amazon, a także programy innych producentów.
 • Wysoka jakość: Amazon Prime Video oferuje filmy i programy w jakości HD i Ultra HD 4K w zależności od dostępności.
 • Personalizacja: Usługa oferuje rekomendacje oparte na preferencjach użytkownika oraz możliwość tworzenia listy ulubionych programów.
 • Dostęp do kanałów premium: Użytkownicy mogą również subskrybować dodatkowe kanały premium, takie jak HBO czy Showtime, za dodatkową opłatą.
 • Dostępność offline: Amazon Prime Video oferuje możliwość pobrania filmów i programów, co pozwala użytkownikom na oglądanie ich bez dostępu do Internetu.

To bardzo wiele, jak na usługę VOD, która nie straszy swoją ceną, a wręcz pozytywnie nią zaskakuje.

Co warto obejrzeć na Amazon?

Oto kilka propozycji filmów i seriali, które warto obejrzeć na Amazon Prime Video:

 1. „The Marvelous Mrs. Maisel” – świetny serial komediowy, który opowiada o życiu komika stand-up w latach 50. w Nowym Jorku.
 2. „The Boys” – ciemny, pełen akcji i humoru serial o grupie ludzi, którzy walczą z nadludźmi, którzy nadużywają swoich mocy.
 3. „The Grand Tour” – zabawny program, w którym trzej dawni prowadzący „Top Gear” testują samochody na całym świecie.
 4. „The Man in the High Castle” – alternatywna wersja historii, w której Niemcy i Japonia wygrywają II wojnę światową i dzielą ze sobą Stany Zjednoczone.
 5. „Jack Ryan” – opowieść o analityku CIA, który staje się bohaterem wojny z terroryzmem.
 6. „Fleabag” – komiczny i intymny serial o młodej kobiecie w Londynie, która stara się odbudować swoje życie.
 7. „Transparent” – dramat o transpłciowym ojcu, który ujawnia swoją tożsamość swojej rodzinie.
 8. „The Handmaid’s Tale” – opowieść o dystopijnym świecie, w którym kobiety są wykorzystywane jako surogatki przez rządzący reżim.
 9. „Homecoming” – thriller psychologiczny o byłym pracowniku rządu, który pracuje w instytucji pomagającej weteranom powracającym do cywilizacji.
 10. „One Night in Miami” – film oparty na sztuce teatralnej, który przedstawia spotkanie czterech znanych mężczyzn z różnych dziedzin życia, którzy spotykają się po zwycięstwie Muhammada Alego w walce.

Oczywiście, to tylko kilka przykładów. Na Amazon Prime Video znajdziesz wiele innych ciekawych filmów i seriali.

Oryginalne produkcje od Amazon – Co obejrzeć na Amazon Prime Video?

Amazon Originals to seria filmów i programów telewizyjnych, które są produkowane przez Amazon Studios, część Amazon.com. Dlatego Amazon Originals to oryginalne filmy, seriale i programy telewizyjne, które są wyłącznie dostępne dla subskrybentów Amazon Prime Video. Wśród Amazon Originals znajdują się takie produkcje jak „The Marvelous Mrs. Maisel”, „Transparent”, „The Man in the High Castle”, „Bosch” oraz „Jack Ryan”. Amazon Studios wykorzystuje technologię w chmurze Amazon Web Services do produkcji, dystrybucji i transmisji swoich produkcji.

Dlaczego warto skorzystać z Amazon?

Amazon Prime Video to platforma streamingowa, która oferuje tysiące filmów i seriali dostępnych dla abonentów usługi Amazon Prime. Ponadto użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione produkcje na różnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, komputerach i telewizorach. Warto zauważyć, że Amazon Prime Video oferuje oryginalne produkcje, w tym popularne seriale.

Konto współdzielone Amazon Prime Video

W naszej ofercie znajdziesz dostęp do współdzielonego konta Amazon Prime Video. Jak to rozumieć? Jeśli zakupisz u nas zyskasz dostęp do jednego z 4 profili na koncie i będziesz mógł korzystać z oryginalnej aplikacji Amazon.

Uważaj na oszustwo!

W wielu miejscach w internecie możesz zakupić konta premium do serwisu VOD, które tak na prawdę okazują się kontami VODPanel. Więcej o tym napisaliśmy w osobnym artykule na blogu.

Podsumowanie

Platforma oferuje wiele popularnych tytułów. Są to m.in. „The Marvelous Mrs. Maisel”, „The Boys”, „Tom Clancy’s Jack Ryan” i „The Grand Tour”. Ponadto filmy takie jak „Borat Subsequent Moviefilm”, „Coming 2 America” i „The Big Sick”. Amazon Prime Video oferuje dostęp do biblioteki filmów i seriali w wysokiej jakości, w tym w formacie 4K. Podsumowując, Amazon Prime Video to popularna platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór treści wideo. W tym oryginalne produkcje, wraz z dodatkowymi korzyściami dla subskrybentów programu Amazon Prime.