YouTube Premium

Usługa YouTube Premium

YouTube Premium to bardzo miła usługa. Podnośni ona komfort korzystania z serwisu YouTube. Wprowadza dodatkowe funkcje i wycina to, czego nikt nie lubi.

YouTube Premium – oglądaj bez przerwy!

Oglądanie bez przerwy to jest to, za co użytkownicy cenią YouTube Premium bardziej, niż za brak reklam. To bardzo miłe, kiedy jednocześnie możesz słuchać swojej ulubionej piosenki w tle i pisać ze znajomymi, lub słuchać jej na zablokowanym telefonie. Ta druga opcja może być szczególnie przydatna, na treningu, rowerze lub w autobusie.

YouTube Premium – oglądaj bez reklam!

Oglądanie YouTube bez przerywników reklamowych to kolejna rzecz, za którą YouTube Premium da się lubić. Reklamy to jeden z bardziej drażliwych tematów, które krążą wokół YouTube. Na szczęście z YouTube Premium możesz je wyeliminować raz na zawsze.

YouTube Premium – pobieraj ulubione treści!

Zauważyłeś nowy filmik swojego ulubionego twórcy, ale nie masz czasu go teraz obejrzeć? Pobierz go! Podczas pobierania najlepiej podłącz sie pod WiFi, co by nie marnować własnego pakietu. Dzięki YouTube Premium możesz obejrzeć pobrany filmik wtedy, kiedy będziesz miał na to ochotę i czas.

YouTube Premium – dostęp do YouTube Music

YouTobe Premium również zdejmuje reklamy z YouTube Music. Od teraz możesz słuchać ulubionej muzyki w o wiele wyższym komforcie, bez rozpraszania się. Z YouTube Music możesz odkrywać muzyczny świat i pobierać utwory, by później słuchać ich bezpośrednio z pamięci urządzenia.

YouTube Kids w YouTube Premium

Lubisz zająć czymś dzieci, by ogarnąć mieszkanie, albo przygotować obiad? Z YouTube Premium Twoje pociechy będą mogły oglądać swoje ulubione programy w trybie offline oraz oczywiście bez reklam.

YouTube Premium pozwala nam powrócić do czasów, kiedy nie było na nim reklam. Dzisiaj oczywiście trzeba za to zapłacić, ale mimo wszystko warto.