Sex Education — powrót w wielkim stylu

Sex Education — powrót w wielkim stylu

Jeden z najbardziej zwariowanych seriali na Netflix, jeśli myślicie, że to kolejny prostacki serial dla małolatów to jesteście w wielkim błędzie! Serial Sex Education pokazuje prawdziwe oblicze dorastania i ludzkich potrzeb, a także pierwszych kroków związanych z seksem. Ta produkcja nie jest wyłącznie dla młodzieży, a wręcz dla każdego, ponieważ prędzej czy później temat seksu nie będzie dla nas tematem tabu, np. rozmowa ze swoimi dziećmi. Dla jednych może być ten film oburzający lub wulgarny, ale według nas to prawdziwe oblicze naszego życia, z którymi musimy się zmierzyć i być po prostu lepszym. Sex Education to nie tylko temat seksu, ale również walka o przyjaźń, rodzinę, a także problem z brakiem tolerancji. Premiera trzeciego sezonu na Netflix już 17 września!

Bohaterowie Sex Education i ich perypetie

Głównym bohaterem serialu jest Otis Milburn, którego rodzice Jean oraz Remiegio są po rozwodzie. Jego matka jest seksuologiem, która udziela sesji terapeutycznych w swoim domu, którym przysłuchuje się Otis. Młody licealista jestem nieśmiałym chłopcem, który nie cieszy się popularnością w szkole, a na dodatek boryka się z problemem swojej sekualności. Dzięki podsłuchiwaniu rozmów swojej matki z pacjentami, Otis ma ogromną wiedzę oraz intuicję w sprawach łóżkowych, lecz nie posiada żadnego doświadczenia na ten temat. Wszystko zmienia się, kiedy młoda licealistka Maeve Wiley proponuje Otisowi udzielanie porad seksuologa dla uczniów szkoły. Maeve chce w ten sposób wykorzystać teoretyczną wiedzę Otisa, a głównie na tym zarobić. Po krótkim czasu przyjaźń z Maeve dla Otisa staje się czymś więcej, jest w niej zauroczony, ale wszystko rujnuje, kiedy pomaga Jacksonowi zdobyć serce Maeve. W kolejnym sezonie Otis musi zmagać się z kontrolowaniem swoich potrzeb seksualnych, aby zbudować trwały związek ze swoją dziewczyną o imieniu Ola. Młodego seksuologa czeka również próba naprawy relacji ze swoją współpracowniczką.

W nowym sezonie Sex Education zmienia się dyrektor szkoły, to początek nowej rewolucji. Jak daleko posunie się nowa Pani dyrektor, aby zapanować nad niesfornymi uczniami? Koniecznie musicie obejrzeć ten serial Netflix, jest on idealnym wyborem na wieczór oraz weekend. Liceum Moordale daleko od ideału, ale dzięki kilku uczniom staje się ono wyjątkowe na tle innych szkół. Jeśli twoje konto Netflix jest już nieaktywne lub jeszcze go nie posiadasz, to zapraszamy do naszego sklepu taniepremium.pl, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz https://taniepremium.pl/