psi patrol

Psi patrol — szczęśliwy powrót

Wielu z Was szuka odpowiednich bajek, które będą uczyły twoje dzieci dobrego zachowania, a również zabawy. Dobrze wiemy, że dzisiejsze bajki nie mają za wiele wspólnego, z tym, co kiedyś oglądaliśmy przed spaniem, wychowaliśmy się na słynnych Smerfach, Muminkach czy Gumisiach, które sprawiały nam wiele radości i uciechy. Obecnie większość bajek to wymyślone kreatury, które nie dostarczają dzieciom żadnych dobrych nawyków. Treść tych produkcji jest przesycona agresją oraz brakiem empatii dla drugiego człowieka. Światowa premiera serialu miała miejsce 12 sierpnia 2013 roku na amerykańskim Nickelodeon. W Polsce premiera odbyła się 4 listopada 2013 roku na antenie Nickelodeon Polska. Na szczęście najsłynniejszy serial animowany Netflix Psi Patrol powraca na ekrany z piątym sezonem już 30 września!

Zakup konto Netflix tutaj – https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/

Pieski na ratunek, czyli Psi Patrol w akcji

Psi patrol to wyjątkowa bajka Netflix, która jest uwielbiana przez najmłodszych na całym świecie, a szczególnie w Polsce. Światowa premiera serialu miała miejsce 12 sierpnia 2013 roku na amerykańskim Nickelodeon. W Polsce premiera odbyła się 4 listopada 2013 roku na antenie Nickelodeon Polska. Serial opisuje perypetie bohaterskich psiaków — Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym. Psi Patrol niesie pomoc zarówno osobom, które mają problemy na drodze lub pod wodą, jak i tym którzy mają problemy w górach czy w powietrzu. Bohaterowie bajki Psi Patrol pomogą każdemu, kto tego potrzebuje! Każdy z psiaków posiada swoje indywidualne cechy — Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye jest od zadań w powietrzu, Zuma to specjalista do zadań w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, a Rubble to operator koparki, spychacza i innych urządzeń budowlanych. Ponadto każde ze szczeniąt posiada swój pojazd oraz ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji pieska i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny, z Ryderem i Wieżą Kontrolną. Cała akcja toczy się w miasteczku Adventure Bay, w którym codziennie ktoś potrzebuje pomocy.

Dostęp do najlepszych pakietów uzyskasz w naszym sklepie – https://taniepremium.pl/produkty/

Psi Patrol na Netflix to zdecydowanie zwycięzca wśród wszystkich seriali animowanych dla dzieci. Jeśli nie posiadacie dostępu do platformy, konto Netflix kupicie na stronie taniepremium.pl, które oferuję ten produkt w najlepszej cenie na rynku. Zapewniamy, że ten serial animowany Netflix przypadnie do gustu waszym dzieciom, a dodatkowo znajdziecie inspirację na świąteczny prezent i nie tylko.