Outer Banks – czy zobaczymy 3-ci sezon?

Ocean, plaże i surfing. Tak w skrócie można powiedzieć o miejscowości Outer Banks w Karolinie Północnej. Czy serial Netflix’a to potwierdza? Jasne, że tak. Na dodatek przedstawia losy młodego chłopaka, który za wszelką cenę, chce odkryć prawdę o śmierci ojca. W tle tej historii przewijają się sceny akcji, wątki miłosne i młodzieńcze rozterki. Czy to dobra propozycja? Z pewnością nie da się obok niej przejść obojętnie.

Outer Banks i wiele innych seriali obejrzysz korzystając z pakietu Netfliks30

Plaże, surfing i zatopione statki – Outer Banks

Ojciec głównego bohatera, Johna B. Routledge’a, zaginął podczas próby ratowania zatopionego statku, noszącego nazwę Royal Merchant. Historia jest o tyle zaskakująca, że na pokładzie wspomnianego Merchant’a podobno jest ukryte złoto. W konsekwencji tego faktu John B. nie jest jedynym poszukiwaczem. Zbierając wszelkie poszlaki w pierwszym sezonie, bohater trafia na Warda Camerona, przez którego został adoptowany. Po czasie okazuje się, że Ward chciał jedynie uzyskać od Johna informacje, które ten zdobył. Na szczęście przy Johnie zostaje córka Warda – Sarah. Na dodatek nastolatkowie zakochują się w sobie i wspólnie prowadzą kolejne, pełne przygód, poszukiwania.

Outer Banks - Royal Merchant

Podziały społeczne w Outer Banks

Outer Banks, tak jak wiele produkcji, pokazuje, że nie wszystko jest czarne lub białe. W miasteczku panuje duża dysproporcja społeczna. W trakcie oglądania poznasz i grube ryby i na pozór przeciętne płotki. Bardziej zamożni mieszkańcy czują się kimś lepszym niż mieszkańcy pracowniczej części wyspy, zwanej The Cut. Wyjątek stanowi Sarah Cameron, pomimo majątku swojej rodziny, zdecydowała związać się z płotką – John’em. Wymagało to od niej sporo poświęcenia, ponieważ musiała stanąć w opozycji do swojego ojca. Jak się później okazało, zrobiła to słusznie.

Outer Banks - John B. i Sarah

Outer Banks – kiedy Sezon 3?

Na ten moment nie ma oficjalnych informacji o produkcji sezonu nr 3. Z drugiej jednak strony zakończenie sezonu drugiego pozostaje otwarte. Na dodatek spora oglądalność serialu napawa nas optymizmem w kwestii kontynuacji tej historii.

Outer Banks to na pewno pozycja godna uwagi. Co prawda produkcji na Netflix, które można oglądać odcinek za odcinkiem jest sporo. Jednak w przeciwieństwie do nich, opowieść o płotkach poszukujących skarbu zdecydowanie się wyróżnia. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak polecić Wam ten serial.