Nowy Eden - gdzie obejrzeć?

Nowy Eden Sezon 2 – wspaniała impreza, czy życie w więzieniu?

Niedawno na Netfliksie pojawił się drugi sezon seriau Nowy Eden. Jest to hiszpańska produkcja, która stoi na bardzo wysokim poziomie pod względem wykonania i gry aktorskiej. Fabuła serialu opowiada o tropikalnej wyspie, na którą podstępem zostali zwabieni młodzi ludzie, ale o tym przeczytasz w dalszej części artykułu.

Gdzie obejrzeć nowy Eden?

Serial obejrzysz w serwisie Netflix, do którego dostęp wykupisz w naszym sklepie.

Zaproszenie na imprezę w Edenie

W pierwszym odcinku główna bohaterka o imieniu Zoa otrzymuje zaproszenie na imprezę, która odbywa się na tropikalnej wyspie. Motywem przewodnim jest promocja nowego napoju o nazwie “Blue Eden”. Przed wejściem na event wszyscy uczestnicy muszą zostawić swoje telefony komórkowe. W ten sposób tracą kontakt ze światem.

Śmierć przyjaciółki Zoy

Zoa złamała umowę, którą zawarła z organizatorami wydarzenia. Mianowicie zabrała ze sobą przyjaciółkę, która nie otrzymała zaproszenia. Jednak po chwili niepewności udaje się wejść obu dziewczynom. Wtedy jeszcze żadna z nich nie zdawała sobie sprawy, że to początek końca życia jednej z nich.

Jak się okazało, w Edenie zginęła nie tylko Judit

Po imprezie Zoa budzi się na plaży w towarzystwie kilku innych osób. Wszystkim wmówiono, że ich statek odpłynął bez nich, a na następny będzie trzeba poczekać. W kolejnych odcinkach serialu Nowy Eden okazało się, że wszyscy, których nie było już na wyspie, zostali zabici przez grupę prowadzoną przez Astrid. Można ich nazwać sektą. 

Nowy Eden – sekta, która werbuje podstępem

Po zaaranżowaniu znalezienia nastolatków, sekta przewozi ich do swojego “miasteczka”. Jak się okazało, nie brakuje w nim innych młodych ludzi. Każdy z członków posiada zakwaterowanie na terenie ośrodka oraz bierze aktywny udział w życiu grupy. Szybko można zauważyć, że tubylcy dzielą się na poziomy wtajemniczenia. Każdemu z potencjalnych nowych członków zostaje przydzielony opiekun, który nazywany jest również łącznikiem. Ma on za zadanie przekonać nowe osoby do pozostania w szeregach Nowego Edenu. 

Nowy Eden – co dalej?

W kolejnych odcinkach widz poznaje coraz więcej tajemnic, bohaterów i antagonistów. Dlatego w tym miejscu zakończymy pisanie artykułu zostawiając Was z niedosytem. Serdecznie polecamy samodzielne zapoznanie się z tą historią. Z pewnością zaciekawi niejednego z Was.