Nie wiesz co obejrzeć? Oto Top5 na Netflix!

Wielu z Was poszukuje godnego polecenia serialu, nie wiedząc co jest teraz na czasie, przeglądacie portale społecznościowe, piszecie do znajomych, a w efekcie poddając się włączacie telewizję na losowym kanale. Przybywamy z pomocą i zaproponujemy 5 najlepszych seriali na ten miesiąc!

Riverdale

Serial zapoczątkowany jest tajemniczą śmiercią młodego licealisty Jasona Blossoma, był on synem jednej z najbardziej wpływowych rodzin w tym małym i spokojnym miasteczku. Od tego momentu w Riverdale wszystko się zmieniło, to był początek kryminalnych zagadek, których rozwiązanie spoczęło na grupce przyjaciół z liceum. Jest to idealny film na wieczór, który na pewno Wam się nie znudzi.

Lupin

Głównym bohaterem jest syn imigranta z Senegalu — Assane Diop. Jego ojciec przybył do Francji szukając lepszego życia dla swojego dziecka. Pracę podjął u bogacza Huberta Pellegrini, lecz został on szybko oskarżony i skazany za kradzież diamentowego naszyjnika, po czym w podejrzanych okolicznościach wiesza się w więziennej celi. Po 25 latach zainspirowany książką o doskonałym złodzieju zamierza zemścić się na Panu Pellegrini. Film ma tylko 2 sezony, dlatego możesz kupić konto Netflix na 30 dni w naszym sklepie.

Dom z papieru

Kto nie słyszał o tym serialu to koniecznie, musi nadrobić zaległości przed premierą 5 sezonu, która będzie miała miejsce we wrześniu tego roku. Oglądając ten film będziecie zaskoczeni na każdym kroku, jeśli będziecie uważać, że to przewidywalny scenariusz to na pewno będziecie w błędzie. Akcja toczy się wokół napadu na hiszpańską mennicę narodową, który przygotowało ośmioro przestępców na czele z genialnym Profesorem.

Wiedźmin

Prawdziwa gratka dla graczy oraz czytelników jednej z najbardziej znanych powieści fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem jest Geralt z Rivii, który odpłatnie poluje na najbardziej z niebezpiecznych potworów. Większość osób nie przepada za wiedźminami ze względu na ich nadludzką siłę i umiejętności. Wokół głównego bohatera krąży wiele wątków seksu, rozterek a przede wszystkim trudnych decyzji, z którymi musi zmagać się Geralt. Niestety z powodu pandemii film doczekał się tylko jednego sezonu, ale na szczęście premiera drugiego sezonu będzie jeszcze w tym roku! Znakomity film na weekend, więc najlepszym rozwiązaniem byłoby konto Netflix na 60 dni.

Rojst

Serial kryminalny, który początkowo można było obejrzeć wyłącznie na platformie Showmax. Na szczęście wielu widzów Netflix przejął produkcję drugiego sezonu dzięki czemu możemy cieszyć się jego kontynuacją. Pierwszy epizod opowiada o tajemniczej śmierci prostytutki, działacza partyjnego oraz pary nastolatków. Głównymi bohaterami był duet dziennikarzy „Kuriera Wieczornego”, próbowali rozwikłać tajemnicę wszystkich tych zabójstw. W drugim sezonie czas akcji przenosi się z PRL do schyłku XX wieku. Miejscem serialu jest południowo — zachodnia Polska, która zmaga się ze skutkami „powodzi tysiąclecia”. Nierozwiązaną zagadką stało się odnalezienie zwłok młodego chłopca na podmytym cmentarzu w lesie.

Na szczęście nie musicie kończyć swojego dnia na banalnym paradokumencie w telewizji, oglądając jeden z powyższych seriali uświadomicie Sobie jak wiele macie do nadrobienia. Jedyne czego potrzebujesz to konto Netflix, które możesz nabyć w naszym sklepie https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto.