Jak przenieść profil na Netflix?

Jak przenieść profil na Netflix?

Używasz konta współdzielonego i chcesz się przenieść na swoje własne? A może zmieniasz konto współdzielone na kolejne? Nie martw się, to już koniec tracenia historii oglądania. Z tego poradnia dowiesz się jak przenieść profil na Netflix.

Dlaczego chcesz przenieść profil na Netflix?

Domyślamy się, że możesz mieć różne powody, aby przenieść profil Netflix na nowe konto. Znalazłeś kogoś, z kim mógłbyś współdzielić konto i obniżyć rachunki. Może korzystasz oferty naszego sklepu lub podobnych źródeł rozrywki. Za każdym razem zmieniając, konto traciłeś całą historię oglądania, prawda? Od dzisiaj to koniec. Zachowasz historię, bez względu na to, z którego pakietu Netflix korzystasz!

Jak przenieść profil na Netflix na nowe konto?

W poniższych punktach opiszemy jak przenieść profil Netflix na nowe konto, to nic trudnego. Najlepiej zrobić to z poziomu przeglądarki na komputerze. Dlatego, że najwygodniejsze rozwiązanie dla tego procesu.

1. Zaloguj się i wybierz swój profil

Ważne, żeby całą operację przeprowadzić przed wygaśnięciem konta. Zaloguj się do usługi na obecnym koncie i przejdź do swojego profilu. Następnie najedź kursorem myszy na ikonkę Twojego profilu. W ten sposób rozwijaną listę.

2. Wybierz opcję „Przenieś profil”

Kliknij opcję „przenieś profil”, by przenieść profil na Netflix na nowe konto. W tym miejscu powinieneś zobaczyć białe tło, z nagłówkiem „Krok 1 z 3” oraz polami do wypełnienia na białym tle.

3. Jak przenieść profil na Netflix w 3 krokach?

Krok 1.

Wypełnij pola danymi – e-mail oraz hasło. Pamiętaj, by gdzieś je zapisać, ponieważ będą to dane dostępowe do nowego konta. W tym miejscu warto zaznaczyć, że przeniesienie profilu jest możliwe wyłącznie na nowo utworzone konto.

Krok 2.

W tym miejscu należy wybrać formę subskrypcji, czyli jeden z 3 pakietów.

Krok 3.

To już ostatni z 3 kroków, czyli wybór metody płatności. Musisz zdecydować, jak chcesz rozliczać się za usługę.

Jak widzisz przeniesienie profilu na Netflix to nic trudnego. Po dokonaniu opłaty za usługę będziesz mógł zacząć oglądać ulubione tytuły.

Pamiętaj, żeby uważać na podróbki!

Poraz kolejny przestrzegamy przed stronami, które się pod nas podszywają. Są to TANIOPREMIUM (przez o na końcu) oraz PREMIUMTANIO. Nie sprzedają dostępu do oryginalnych aplikacji, a do VOD Panel, o którym pisaliśmy już na naszym blogu.

Ważne pytania dotyczące przeniesienia profliu

Oczywiście nie jest to rozwiązanie idealne, więc mogą narodzić się pewne wątpliwości. Główną przyczyną pytań jest opłacalność całego zabiegu. Oto kilka najważniejszych pytań, wraz z odpowiedziami.

Czy profil można przenieść z każdego konta?

Niestety nie. Netflix jeszcze nie aktywował tej funkcji na wszystkich swoich kontach.

Czy mogę przenieść profil na już istniejące konto?

Platforma nie przewidziała takiej możliwości. Zapewne przez chęć odejścia od współdzielenia dostępu przez użytkowników. Przeniesienie profilu jest możliwe tylko i wyłącznie na nowe konto.

  • Edycja na dzień 12 lipca 2023 roku – z dniem dzisiejszym platforma wprowadziła możliwość przeniesienia profilu do już istniejącego konta. Jednak na ten moment nie wiemy czy funkcja ta działa na każdym koncie

Korzystam z gier na Netflix, czy stan zapisu również zostanie przenisiony?

Nie, to jeden z aspektów, który nie zostaje przeniesiony wraz z profilem.

Czy kiedyś będzie możliwość przeniesienia profilu na już istniejące konto?

Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

  • Z dniem 12 lipca 2023 roku pojawiła się możliwość przeniesienia profilu na istniejące konto. Niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy działa to na każdym koncie, ponieważ opcja przeniesienia profilu na nowe konto również na początku nie była dostępna dla każdego.

Jak przenieść profil na Netflix by się opłacało?

Jeżeli chcesz przenieść profil na nowe konto, które zakupisz w naszym sklepie, to niestety jest to nie do wykonania. Jednak jest bardzo prosty sposób, by nie pogubić się w oglądanych odcinkach.

Prosty sposób na to, jak się nie pogubić?

Przed wygaśnięciem obecnego dostępu do profilu zanotuj tytuł serialu, sezon i odcinek, na którym skończyłeś oglądanie. Nie wymaga to dużo pracy, a z pewnością zwiększy komfort oglądania po przejściu na nowy profil. Zwłaszcza że obecnie każdy z nas pod ręką narzędzie do notatek. Mówimy oczywiście o smartfonie.

Podsumowanie

Jak widzisz przeniesienie profilu na Netflix to wcale nie takie „hop-siup”. Po pierwsze – nie na każdym koncie dokonasz takiego zabiegu. Po drugie – profil musi zostać przeniesiony na świeże konto. Właśnie dlatego stara metoda notatek w tej sytuacji sprawdza się najlepiej.