Konto Disney Plus

Konto Disney Plus w naszym sklepie

Disney Plus niebawem wchodzi do Polski. Zadajecie nam pytania, czy w naszej ofercie pojawi się konto Disney Plus? Jak pewnie zdązyliście już zawuażyć, dodaliśmy pozycje do sklepu. Mamy nadzieję, że konta Disney Plus pojawią się u nas już w dniu premiery. Produkt znajdziesz TUTAJ

Konto Disney Plus – a co to takiego?

Disney Plus to autorska platforma VOD, wprowadzona na rynek przez Disneya. Posiadając konto Disney Plus, będziesz mógł korzystać z bazy ponad 1000 filmów i seriali. Warto nadmienić, że w bazie znajdują się produkcje takich twórców jak Disney, Marvel, Pixa, czy National Geographic. Konto Disney Plus to nie tylko filmy i seriale. Wśród wielu pozycji nie zabrakło także programów dla dzieci, formatów krótkometrażowych oraz ciekawych reportaży.

konto disney plus - pilot

Konto Disney Plus – obsługiwane urządzenia

Z czystym sumieniem można powiedzieć, że z konta Disney Plus skorzystasz wszędzie. Podstawowym wymogiem jest dostęp do internetu. Twórcy serwisu zadbali o to, by można było z niego korzystać na telewizorach ze SmartTv, AndroidTV i AppleTv, konsolach do gier, komputerach i urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe i tablety. To świetna sprawa, ponieważ zabierzesz swoje ulubione filmy na wakacje. Oglądać możesz także w aucie (pod warunkiem, że aktualnie nie prowadzisz), pociągu, autobusie, w przerwie od zajęć – gdziekolwiek chcesz.

Jakość na koncie Disney Plus

Od serwisów VOD wymagamy trzech rzeczy, jest to dostęp na wielu urządzeniach, nietuzinkowe i liczne treści wideo i wysoka jakość wyświetlanego obrazu. Na koncie Disney Plus w pakiecie „standard” zobaczysz obraz w jakości 4K ze wsparciem dla Dolby Vision i Dolby Atmos. To naprawdę wysoka jakość, biorąc pod uwagę fakt, że konkurencja w podstawowym pakiecie potrafi „urzec” widza jakością 480p.

Podsumowanie konta Disney Plus

Podsumowując konto Disney Plus w kilku zdaniach, można napisać o wielu zaletach. Pomimo konkurencyjnego rynku ta platforma może zaskoczyć. Na ekranie zobaczysz swoich ulubionych bohaterów, a do tego oferowana jakość obrazu i dźwięku staje na wysokości swojego zadania. Mamy nadzieję, że Disney Plus nas nie zawiedzie i pozostawi po sobie świetne wrażenia.