He-Man – powrót do korzeni na Netflix

He-Man – powrót do korzeni na Netflix

Kto mógłby się spodziewać, że prawie po 40 latach powróci legendarny serial z dobrze wszystkim znanym He-Manem? Najnowszy serial animowany Netflix dostosowano do szerszej widowni, a szczególnie do najmłodszych. Nowa adaptacja serialu w porównaniu do filmu „Władcy Wszechświata: Objawienie” Kevina Smitha opiera się na animacji komputerowej i łagodniejszym scenariuszu, ale nadal może się podobać zarówno młodszym, jak i starszym widzom. Ten serial Netflix nadał nowe tchnienie dla pamięci He-Mana, przez co stara gwardia fanów może się powiększyć o nowe pokolenie. Jeśli wasze konto Netflix straciło swoją ważność, to zapraszamy do najkorzystniejszego zakupu w sklepie taniepremium.pl – https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/

Miejsce akcji i fabuła He-Man

Tytułowy He-Man ma na imię Adam i jest on księciem planety o nazwie Eternia, która jest pierwszą z powstałych planet. Eternię atakuje Szkieletor, który stoi na czele mrocznej armii i ma zamiar podbić wszystkie królestwa. Jego głównym celem staje się historyczna forteca, która skrywa źródło największej mocy we wszechświecie. Starożytną fortyfikacją, którą obrał za cel Szkieletor, jest Zamek Posępny Czerep. Dzięki czarodziejce zamieszkującej Posępny Czerep młody książę zostaje obdarowany magicznym mieczem, dzięki któremu staje się He-Manem. Kiedy Adam podnosi miecz i wypowiada słowa „Na potęgę Posępnego Czerepu, mam władzę!” staje się najpotężniejszym człowiekiem we wszechświecie, a jego leniwy tygrys przemienia się w Kota Bojowego. He-Man wraz ze swoją ekipą niedoświadczonych bohaterów — Zbrojnym Mężem, Orko i Teelą, stawia czoła złym siłom Szkieletora, która zamieszcza zniszczyć wszystko, co dobre. Walczący po obu stronach dysponują magiczną Bronią Mocy, która zmienia ich we Władców Pierwotnych Mocy Wszechświata. Los wszystkich mieszkańców uniwersum zależy od He-Mana i jego przyjaciół, a zatem kto wygra tę wojnę?

Jeśli należycie do starszej widowni i nie znacie jeszcze histori He-Mana, to polecamy obejrzeć pierwsze produkcje z udziałem tego superbohatera, aby móc porównać obie wersje. Można zadać Sobie pytanie „Dlaczego wraca się do starych produkcji?”, moim zdaniem, dzisiejszy rynek nie dorównuje najsłynniejszym serialom z lat 90-tych, które znał i oglądał cały świat. Możemy tylko podejrzewać, że producenci próbują dotrzeć do młodzieży poprzez odświeżenie najwybitniejszych światowych produkcji, których dzisiejsze pokolenie nawet nie zna. Logowanie do konta Netflix zajmie Ci tylko chwilę, już teraz możesz obejrzeć zwiastun premierowego serialu, który jest ponadczasowy.